Wykonawca

Wilga Park 2 - ul. Kobierzyńska 20www.wilgapark.pl

Inwestycja WILGA PARK 2 to jeden ośmiopiętrowy budynek z garażem podziemnym. W budynku zlokalizowanych zostało 45 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 33m2 do 149m2 oraz jeden lokal o charakterze handlowo – usługowym na parterze o powierzchni ok. 58m2. Budynek z zewnątrz charakteryzuje się nowoczesną architekturą nawiązującą kształtem oraz formą do budynków pierwszego etapu inwestycji Wilga Park. W tym etapie na elewacji zastosowano modne kolory beżu, bieli oraz czerni. Materiały wykorzystane na elewacji to tynk imitujący elewację kamienną. W inwestycji dużym atutem jest niemal w dowolny sposób możliwość konfiguracji ścian wewnątrz budynku pomiędzy apartamentami jak również w nich samych, a co za tym idzie, istnieje możliwość powiększania apartamentów oraz łączenia ich w jedną całość. Inwestycja realizowana jest z materiałów najlepszej jakości. Każdy z apartamentów będzie posiadał wentylacje mechaniczną oraz możliwość wykonania instalacji klimatyzacji (opcja dodatkowa). W inwestycji przewidziano garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz zamykane boksy garażowe na poziomie parteru w budynku. W budynku zostanie zamontowana cichobieżna winda obsługujące każdą z kondygnacji od poziomu garażu podziemnego aż do ostatniego ósmego piętra. Inwestycja zaprojektowana jako nowoczesny oraz komfortowa budynek, który spełni oczekiwania jego przyszłych mieszkańców.

foto foto foto foto foto

Wilga Park - ul. Kobierzyńska 24, 24A, 24Bwww.wilgapark.pl

Osiedle WILGA PARK to 3 budynki siedmiopiętrowe z dostępem do dwupoziomowego garażu podziemnego. Na osiedlu znajdować się będzie 132 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 25m2 do 125m2 oraz jeden dwupoziomowy lokal o charakterze handlowo – usługowo – biurowym o powierzchni ok. 740m2. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wszystkie apartamenty na osiedlu miały jak największy dostęp do światła dziennego. Całe osiedle zostało skierowane w stronę południową z widokiem na część zieloną, która w przyszłości ma zostać parkiem. W każdym z budynków na ostatnich trzech kondygnacjach znajdują się tarasy skierowane w kierunku południowym. Charakterystyczną cechą osiedla jest jego elewacja z okładziny klinkierowej, która nawiązuje do zabytkowego szańca który znajduje się około 150m na południe od osiedla i jest w całości wykonany z cegły (część Twierdzy Kraków). Dodatkowym atutem, który został na etapie projektowania osiedla wzięte pod uwagę jest konstrukcja budynków, która powoduje, że niemal w sposób dowolny można konfigurować ściany wewnątrz budynku pomiędzy apartamentami jak również w nich samych, a co za tym idzie istnieje możliwość powiększania apartamentów oraz łączenia ich.

foto foto foto foto foto

Kamienica Pod Smokami - ul Pawia 34www.kamienicapodsmokami.pl

Prestiżowa inwestycja w centrum Starego Krakowa przy ul. Pawiej 34. Budynek apartamentowo-usługowy z dwupoziomowym garażem podziemnym znakomicie wkomponuje się w tę część miasta. Kontynuując ciekawą zabudowę ulicy Pawiej. Projekt opracowany został w krakowskim biurze „Agencja Architektoniczna Centrum” Sp. z o.o. przez Pana mgr inż. arch. Ryszarda Frankowicza.Obiekt zaprojektowany i wybudowany będzie według najwyższych standardów architektury i wykonawstwa dla tego typu budynków. Wysokiej klasy materiały oraz ciekawe i starannie wykonane detale elewacji frontowej wyróżnia tę kamienicę, dając jej rozpoznawalny w mieście charakter i styl.

foto foto foto foto foto

Słoneczny Zakątek - I etap przy ul. Rostworowskiego 43www.slonecznyzakatek.com.pl

Kolejną inwestycją zrealizowaną przez firmę WAKO jest I etap osiedla Słoneczny Zakątek w dzielnicy Dębniki. 6-kondygnacyjny budynek z 73 mieszkania oraz 4 lokalami handlowo - usługowymi oraz podziemnym garażem charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz nietuzinkowym projektem stworzonym przez biuro architektoniczne Skoczek & Wojdacki. Bardzo dobra lokalizacja, dbałość o szczegóły oraz funkcjonalność spowodowały, zadowolenie wśród naszych Klientów.

foto foto foto foto foto

Apartamenty przy ul. Mieszczańskiej 13www.mieszczanska15.pl

Pierwszą własną realizacją firmy deweloperskiej WAKO w Krakowie jest budynek przy ul. Mieszczańskiej. Zaprojektowany przez uznane Biuro Architektoniczne "Architektura & Consulting" Architekt Tomasz Fudali z Krakowa. Budynek Od frontu, tj. od ul. Mieszczańskiej budynek posiada pięć kondygnacji z antresolą a następnie przechodzi w budynek czterokondygnacyjny z dwoma tarasami z widokiem na Wawel. W budynku znajduje się 35 mieszkań oraz lokal handlowo-usługowy. Inwestycja została już zrealizowana oraz oddana do użytkowania.

foto foto foto foto foto
Zobacz wszystkie realizacje

Wykonawca

Firma „WAKO” jest doświadczoną i znaną firmą na rynku budowlanym w Krakowie a jej realizacje zostały wyróżnione nagrodami w konkursie „Budowa Roku” w latach 1998, 1999, 2006, 2008 i 2009 przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

nagroda

Firma „WAKO” jest laureatem konkursu, pod patronatem Prezesa Rady Ministrów i marszałka Sejmu RP „Polski Sukces 2000”. W 2009 roku firma „WAKO” uzyskała certyfikat – „Firma Roku PRIMUS INTER PARES 2009”.

Firma „WAKO” jest gwarantem realizacji inwestycji w terminie i na wysokim poziomie jakościowym.

Kontakt

„WAKO” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

31-416 Kraków
ul. Dobrego Pasterza 121
tel./fax. (12) 410 40 31
tel./fax. (12) 418 78 80

www.wako.com.pl

e-mail:
e-mail:

Filmy o nas i naszych inwestycjach

YouTube

Deweloper roku 2011

Deweloper roku 2011