Biuro sprzedaży

30-409 Kraków ul. Bułgarska 15 / U1

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 do 16:00

12 410 40 31, 12 418 78 80 lub 668 575 475 slonecznyzakatek@wako.com.pl STREFA KLIENTA

INWESTYCJE DEWELOPERSKIE WAKO

Willa Słowicza – Kraków ul. Radzikowskiego 108

WILLA SŁOWICZA to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Radzikowskiego 108 w Krakowie. W skład inwestycji wchodzi tylko jeden wolnostojący budynek z garażem podziemnym. Budynek ten został zaprojektowany i znajduje się w centralnej części działki. Budynek składa się z 6 kondygnacji (4 piętra) w tym jednej kondygnacji podziemnej gdzie znajdują się miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne do obsługi budynku. W budynku znajduje się w sumie 36 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 37m2 do 71m2 oraz 3 lokale handlowo – usługowe o powierzchni od 38m2 do 98m2. Każde z mieszkań w tej inwestycji dysponuje w zależności od usytuowania w budynku balkonem, tarasem bądź ogródkiem. Inwestycja została zaprojektowana przez architekta Annę Wardak z biura projektowego Arch-Icon Studio Architektury.

Zobacz inwestycje

Słowiańskie Wzgórze etap 2 – ul. Marchołta 3

Inwestycja „SŁOWIAŃSKIE WZGÓRZE 2” to jeden budynek mieszkalny 3 piętrowy, 5 kondygnacyjny (w tym jedna kondygnacja podziemna) zlokalizowany przy ul. Marchołta 3 w Krakowie. Znajduje się on w centralnej części działek w tym etapie osiedla, u zbiegu ul. Marchołta oraz ul. Nikifora. Rzut zaprojektowanego budynku swym kształtem przypomina wydłużony prostokąt. Charakterystyczną cechą tego budynku jest jego elewacja z licznych płytek klinkierowych, płytek klinkierowych szkliwionych jak również tynków w różnych kolorach. Kolejną rzucającą się w oczy cechą charakterystyczną jest powtarzający się wielospadowy dach kryty blachą. W budynku tym zaprojektowano 119 mieszkań. Zaprojektowane mieszkania będą dysponowały zróżnicowaną powierzchnię od ok. 36 m2 do ok. 93m2 z możliwością łączenia ich w jedną całość.

Zobacz inwestycje

Słowiańskie Wzgórze etap 1 – ul. Kwartowa 18 i ul. Kwartowa 16

Inwestycja „SŁOWIAŃSKIE WZGÓRZE” to kompleks dwóch niezależnych pod względem technicznym od siebie budynków wielorodzinnych przy ul. Kwartowej 16 i 18 w Krakowie. Kompleks ww. dwóch budynków został zaprojektowany jako jedna wspólnota mieszkaniowa z dwoma budynkami 3 piętrowymi z osobnymi garażami podziemnymi pod każdym budynkiem. W sumie każdy budynek będzie posiadał 5 kondygnacji.Budynek przy ul. Kwartowej 16 znajduje się w południowo wschodniej części działek osiedla „Słowiańskie Wzgórza”. Budynek swym kształtem będzie przypominał odwróconą literę „L”. Mieszkania w tym budynku zostały przeprojektowane względem projektu pierwotnego. Po zmianach projektowych, powstałe w budynku mieszkania, spełniają oczekiwania Klientów w zakresie komfortowego i wygodnego użytkowania budynku, mieszkań oraz całej inwestycji. Budynek składać się będzie z 5 kondygnacji w tym jednej kondygnacji podziemnej gdzie znajdować mają się miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne dla tego budynku. W budynku znajdować się będzie 46 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od ok. 36m2 do ok. 87m2 z możliwością łączenia mieszkań obok siebie w jedną całość. Dodatkowo na parterze w budynku zaplanowano dwa lokale handlowo usługowe z witrynami i wejściem od frontu budynku.

Wilga Park 2 – Kraków ul. Kobierzyńska 20

"Wilga Park II" to kontynuacja zabudowy osiedla o tej samej nazwie w dzielnicy Dębniki przy ul. Kobierzyńskiej 20. Budynek II etapu WILGA PARK charakteryzuje się nowoczesną architekturą nawiązującą kształtem oraz formą do budynków pierwszego etapu inwestycji Wilga Park. WILGA PARK 2 to jeden ośmiopiętrowy budynek z garażem podziemnym. W budynku zlokalizowanych zostało 45 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 33m2 do 149m2 oraz jeden lokal o charakterze handlowo – usługowym. W odróżnieniu od budynków z pierwszego etapu osiedla w tym etapie na elewacji zastosowano modne kolory beżu, bieli oraz czerni, które dodają budynkowi elegancji połączonej z nowoczesnością. Inwestycja w 2016 roku została wyróżniona nagrodą I stopnia przez PZITB oraz 3 miejsca w plebiscycie KRN Inwestycja przyjazna mieszkańcom.

Słoneczny Zakątek II – Kraków ul. Bułgarska 15

"Słoneczny Zakątek" II etap to kontynuacja zabudowy osiedla o tej samej nazwie w dzielnicy Dębniki na rogu ul. Ruczaj i ul. Bułgarskiej. Budynek II etapu charakteryzuje się zwartą zabudową z urozmaiconą i efektywną dwukolorową elewacją. Na sześciu piętrach w inwestycji znajduje się w sumie 137 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 29m2 do 113m2 z możliwością łączenia w jedną całość, a na parterze 5 lokali handlowo – usługowych o zróżnicowanej powierzchni od 89m2 do 244m2. Na poziomie -1 zlokalizowano natomiast 75 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Każde z mieszkań posiada balkon, loggie lub taras.

Wilga Park – Kraków ul. Kobierzyńska 24,24A, 24B

"Wilga Park" najbardziej rozpoznawalna inwestycja firmy "WAKO", a zarazem pierwszy etap osiedla Wilga Park w którego skład wchodzą 3 budynki siedmiopiętrowe wraz z dwupoziomowym garażem podziemnym. Cała inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Dębniki przy ul. Kobierzyńskiej 24, 24A, 24B tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kapelanka. Inwestycja charakteryzuje się niestandardową architekturą (elewacja z klinkieru), ciekawie zaprojektowanymi apartamentami (część z własnymi tarasami) oraz lokalizacją obfitującą w tereny zielone i rekreacyjne bardzo blisko centrum miasta. W całej inwestycji zlokalizowanych zostało 132 apartamenty oraz lokal handlowo – usługowy. W dwupoziomowym garażu zlokalizowano 115 miejsc postojowych, a na parterze inwestycji dodatkowo 12 miejsc postojowych w zamykanych boksach garażowych. Inwestycja została wyróżniona nagrodą I stopnia PZITB w 2015 roku, będąc najwyższym wyróżnienie w historii firmy.

Kamienica Pod Smokami – Kraków ul. Pawia 34

"Kamienica Pod Smokami" to inwestycja "WAKO" w najbardziej prestiżowej lokalizacji w samym centrum Starego Krakowa przy ul. Pawiej 34 w dzielnicy Stare Miasto. W inwestycji znajdują się 63 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 89m2. Część apartamentów została połączona w jedną całość tworząc penthousy o powierzchni blisko 200m2. W inwestycji znajduje się również 11 lokali o charakterze handlowo – usługowo – biurowym również o zróżnicowanej powierzchni od 30m2 do 593m2. W inwestycji zlokalizowano dwupoziomowy garaż podziemny z 39 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Inwestycja charakteryzuje się świetną lokalizacją oraz wykończeniem materiałami na najwyższym poziomie. Inwestycja ta została doceniona i uzyskała nagrodę II stopnia PZITB.

Słoneczny Zakątek – Kraków ul. Ruczaj 43

"Słoneczny Zakątek" I etap to budynek z 73 mieszkaniami oraz 6 lokalami handlowo - usługowymi znajdujący się w dzielnicy Dębniki przy ul. Ruczaj 43 w Krakowie na Osiedlu Ruczaj. Budynek wybudowany na rzucie litery „C” z wewnętrznym dziedzińcem. Pod budynkiem na poziomie kondygnacji -1 przewidziano 80 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie dla mieszkańców. Bardzo dobre wykończenie, ciekawy projekt architektoniczny oraz zadowolenie klientów spowodowały, że w tej inwestycji zostały szybko sprzedane wszystkie mieszkania, a „WAKO” za tą inwestycję została laureatem nagrody DEWELOPER ROKU 2011.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Excellent

Anna Osuszek
609-427-991
anna.osuszek@excellent.com.pl

Kredyty hipoteczne dla naszych Klientów

Dom kredytowy NOTUS

Magdalena Zychowicz
695-855-604
magdalena.zychowicz@dknotus.pl